Prodej

Prodej objektu na Náměstí ve Velkém Újezdu

Náměstí, Velký Újezd - Velký Újezd Obchodní prostory70 m²
990 000 Kč

Popis nemovitosti

S výhradním zastoupením majitele nabízíme jedinečnou možnost koupě objektu na Náměstí městyse Velký Újezd. Dům se dispozičně skládá ze tří mistností s kompletním sociálním zázemím. Je připojen na vodovod, elektrickou síť a kanalizaci, možnost připojení na plynovod. Díky své jedinečné poloze v centru městyse má dům široké možnosti využití ke komerčním účelům jako obchodní prostor, potraviny, prodejna, občerstvení a další... V nejbližším okolí veškerá občanská vybavenost. Dům je volný, bez zástav a věcných břemen, připravený pro nového majitele, který si jej může přebudovat dle vlastních představ. Nabízíme využití hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra. Pro více informací a domluvení prohlídky nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku89 m²
Užitná plocha70 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoVelký Újezd
UliceNáměstí
Cena990 000 Kč
PodkategorieObchodní prostory
KategorieKomerční
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami