Prodej

Prodej prostoru pro výrobu s přípravou na zbudování kanceláří v patře v průmyslové zóně v Bludově

8. května, Bludov - Bludov Výroba485 m²
5 250 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitele budovu v průmyslové zóně v Bludově. Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nabídne 3 prostory s výměrou 250m2, 125m2 a 62m2, na které navazuje sociální zařízení s WC a sprchovým koutem, kotelna a sklad paliva. Do hal garážová vrata. Vytápění zajišťují teplovzdušné Sahary s ovládáním na dálku prostřednictvím plně automatické kotelny na ELTO. Osvětlení haly výbojkami, nejhospodárnější řešení. Do druhého nadzemního podlaží bylo zbudováno schodiště. Je určeno pro vybudování zázemí společnosti (kanceláře nebo showroom) s výměrou dalších 310m2. Ve 2.NP terasa. Objekt je napojen na zdroj elektrické energie, užitková voda ze studny, odpady svedeny do plastové jímky. Objekt má zastavěnou plochu 555m2 + pozemek kolem budovy 503m2 + podíl 1/4 na pozemku s výměrou 298m2 na příjezdové cestě, právní přístup k pozemku zajištěn. Pro nakládku zboží oceníte přístřešek a dostatek parkovacích stání. Pro více informací nás kontaktujte. Poskytneme potřebnou dokumentaci, která usnadní Vaše rozhodování. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Plocha pozemku1.132 m²
Užitná plocha485 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoBludov
Ulice8. května
Cena5 250 000 Kč
PodkategorieVýroba
KategorieKomerční
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami