Prodej

Prodej rodinného domu s možností přestavby na bytový dům v Olomouci, ul. Zolova

Zolova, Olomouc - Slavonín Rodinný250 m²
10 500 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji s výhradním zastoupením majitele větší rodinný dům v Olomouci, ul. Zolova. Dům se nachází v oblíbené části města Olomouce, v části Slavonín a nabízí velký potenciál ve vybudování většího množství bytových jednotek. Uliční šíře do ulice Zolova 16,6 m, délka pozemku cca 145 m. Další výhodou možnost zastavění zadní části pozemku pro klidné rodinné bydlení. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě - obecní vodovod, obecní kanalizace, plyn a elektrická energie. Na pozemku studna. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací a domluvení osobní prohlídky nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku2.409 m²
Užitná plocha250 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoOlomouc
UliceZolova
Cena10 500 000 Kč
StavRezervováno
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami