Prodej

Nabízíme prodej rodinného domu v Přerově, ul. Ztracená k opravě ze státní dotace

Ztracená, Přerov - Přerov I-Město Rodinný140 m²
2 300 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně jedinečnou příležitost ke koupi rodinného domu, který je vhodný k celkové rekonstrukci dle vkusu a představ nového majitele. Na opravy domu je možné využít státní dotaci až 1.000.000Kč z programu "Oprav dům po babičce". Dům se nachází v Přerově, ul. Ztracená. Pozemek o celkové výměře 320 m2 má optimální obdélníkový tvar. Dvůr i navazující zahrádka poskytuje dostatek soukromí, prostoru pro oddech a možnost pěstování ovocných stromů a zeleniny. Dům je aktuálně dispozičně řešen jako 2+1 s možností rozšíření o půdní vestavbu. Dům je řadový vnitřní, zděný z pálených cihel, přízemní, podsklepený. Nespornou výhodou domu je umístění v klidné části města. Na dům navazují skladovací přístavky a kolna. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Dům je napojen na zdroj elektrické energie, vodovod, kanalizaci, na pozemku studna. Cena 2.300.000Kč + provize RK. Ideální příležitost pro výměnu bydlení z panelového domu do rodinného domku. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte.

Specifikace

Plocha pozemku320 m²
Užitná plocha140 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoPřerov
UliceZtracená
Cena2 300 000 Kč
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami