O nás

Jsme rodinná realitní kancelář.

Co můžete očekávat?

Spolehlivě a bezpečně Vás provedeme celým procesem prodeje Vaší nemovitosti.

Jsme rodinná realitní kancelář, zaměřující se především na region, který známe. Tím je město Olomouc a celý Olomoucký kraj.


Zakládáme si na profesionálním individuálním přístupu ve všech oblastech souvisejících s realitami. Péče o klienta je pro nás absolutní prioritou.


Oceněním naší práce jsou spokojení klienti a jejich pozitivní reference rodinám a přátelům.

Ing. Jiří Pacák

Ing. Jiří Pacák

Narodil jsem se v Olomouci, vystudoval ekonomickou fakultu v Ostravě. První vlastní nemovitost jsem si na hypotéku pořídil už na vysoké škole a tehdy zjistil, co mě baví a co chci dělat. V realitní kanceláři se zaměřuji na zprostředkování prodeje bytů, domů a jejich rekonstrukce. Je úžasné sledovat proměnu bytů a následně spokojené úsměvy klientů a radost na jejich tvářích. Ve volném čase rád sportuji a cestuji.

Ing. Jiří Pacák, MBA

Ing. Jiří Pacák, MBA

Narodil jsem se v Olomouci, vystudoval ekonomickou fakultu v Ostravě. Přes 20 let jsem působil v Hypoteční bance na pozici regionálního ředitele, kdy mi pod rukama prošly úvěry v řádech desítek miliard korun. V realitní kanceláři se zaměřuji na zprostředkování prodeje bytů a domu a jejich následné financování. Mám dvě dospělé děti. Ve volném čase rád cestuji a věnuji se domu se zahradou, kde bydlím.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů

Nebo volejte

phone+420 602 658 929

Váš realitní makléř Jiří Pacák

pacak kontakt

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami