Prodej nemovitosti

Spolehlivě a bezpečně Vás provedeme celým procesem prodeje Vaší nemovitosti.

Co můžete očekávat?

Spolehlivě a bezpečně Vás provedeme celým procesem prodeje Vaší nemovitosti.

Nezávazná prohlídka

Naše práce začíná společnou nezávaznou prohlídkou Vaší nemovitosti, kdy se seznámíme s technickým a právním stavem nemovitosti. Společně si promluvíme o Vašich potřebách a představách, důvodu prodeje a rychlosti s jakou potřebujete prodat.


Oceníme Vaši nemovitost

Na základě zkušeností doporučíme optimální prodejní cenu nemovitosti. Ta je nejdůležitější aspektem při prodeji. Stanovení nepřiměřeně vysoké prodejní ceny zpočátku prodeje může ve výsledku uškodit.


Určíme strategii prodeje a plácneme si

S ohledem na danou nemovitost stanovíme plán prodeje, který je důležitý pro maximální prodejní cenu. Před prodejem se také domluvíme na podmínkách, Vašich požadavcích a naší odměně, kterou doporučujeme stanovit v procentech z prodejní ceny. V případě prodeje za cenu nižší, naše odměna úměrně klesá. Pokud Vaši nemovitost prodat nedokážeme, nic od Vás neinkasujeme.

Dohoda

Shromáždíme potřebné dokumenty

Společně s Vaší pomocí shromáždíme potřebné dokumenty k nemovitosti jako nabývací titul, list vlastnictví, projektovou dokumentaci, PENB, atd. Všechny tyto dokumenty nám pomohou při prodeji a při rozhodování potenciálních kupujících.


Připravíme nemovitost k prodeji

Tak jako Vy, i budoucí vlastník touží bydlet v čistém a pěkném bytu. Proto je potřeba mít perfektně připravenou nemovitost k prodeji, nejlépe voňavou, čistou a uklizenou. Nachystáme homestaging, nemovitost necháme nafotit profesionálem, zpracujeme videoprohlídku i 3D půdorysy.


Propagace nemovitosti

Nemovitosti v nabídce propagujeme na všech významných realitních serverech a také za pomoci nejmodernějších dostupných internetových nástrojů, direct mailu, tiskové inzerce, billboardu, plachet, apod. Prodávaná nemovitost musí být vidět, kde to jen jde.

ropagace nemovitosti

Organizujeme prohlídky

Vedení prohlídek nechte zcela na nás. Klientům dokážeme lépe odpovědět a také se lépe vyrovnat s tlakem na snížení ceny. Hodiny strávené na prohlídkách věnujte radši svým blízkým.


Pravidelně Vám reportujeme

Pravidelně jsme spolu v kontaktu a informujeme Vás o stavu prodeje. Pro lepší přehlednost Vám přijde jednou týdně emailem sumář mmj. s počtem prohlídek v daném týdnu, s počtem zhlédnutí inzerátu a s počtem přímo oslovených zájemců.


Zajistíme právní servis

Právní servis zajistí renomovaná advokátní kancelář, která dohlíží na hladký průběh obchodu. Advokátní kancelář vypracuje smluvní dokumentaci k převodu nemovitosti, zajistí bezpečnou úschovu peněz až po samotné vyplacení kupní ceny. Právní servis neplatíte, je v naší režii.

Právní servis

Vyřídíme komunikaci s úřady

Zajistíme za Vás veškerou komunikaci s úřady – správa nemovitostí, společenství vlastníků, katastrální úřad, banky, finanční úřad.


Osobně byt předáme novému vlastníkovi

Po převodu vlastnického práva na katastrálním úřadu vyhotovíme předávací protokol a byt fyzicky předáme novému vlastníkovi.


Zajistíme přepis energií na nového vlastníka

Na základě plné moci Vás můžeme zastoupit u přepisu energií a Vy si už tak můžete užívat peníze získané z prodeje nemovitosti.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů

Nebo volejte

phone+420 602 658 929

Váš realitní makléř Jiří Pacák

pacak kontakt

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami