Pronájem

S velkou pečlivostí najdeme vhodného nájemníka, jako kdybychom ho hledali sami sobě.

Co můžete očekávat?

S velkou pečlivostí najdeme vhodného nájemníka, jako kdybychom ho hledali sami sobě.

Nezávazná prohlídka

Naše práce začíná společnou nezávaznou prohlídkou Vaší nemovitosti, kdy se seznámíme s technickým a právním stavem nemovitosti.


Zkonzultujeme podmínky nájmu

Společně probereme očekávanou výši nájmu a výši záloh, výši kauce, délku nájmu, cílovou skupinu nájemců a doporučíme optimální řešení.


Vytyčení cílů a dohoda

Hledání nového nájemníka ani vyhotovení nájemních smluv Vás nic nestojí. Služby hradí nájemník a to většinou formou jednoho měsíčního nájmu, který složí realitní kanceláři.

Dohoda

Připravíme nemovitost k pronájmu

Tak jako Vy, i budoucí nájemník touží bydlet v čistém a pěkném bytu. Proto je potřeba mít perfektně připravenou nemovitost k prodeji, nejlépe voňavou, čistou a uklizenou. Nachystáme homestaging, nemovitost necháme nafotit profesionálem, můžeme zpracovat videoprohlídku i 3D půdorysy.


Propagace nemovitosti

Nemovitosti propagujeme na všech významných realitních serverech a také za pomoci nejmodernějších dostupných internetových nástrojů, direct mailu, tiskové inzerce, billboardu, plachet, apod. Pronajímaná nemovitost musí být vidět, kde to jen jde.


Organizujeme prohlídky

Vedení prohlídek nechte zcela na nás. Klientům dokážeme lépe odpovědět a také vybrat vhodnějšího zájemce. Hodiny strávené na prohlídkách věnujte radši svým blízkým.

Organizace prohlídek

Pravidelně Vám reportujeme

Pravidelně jsme spolu v kontaktu a informujeme Vás o stavu pronájmu. Pro lepší přehlednost Vám přijde jednou týdně emailem sumář mmj. s počtem prohlídek v daném týdnu, s počtem zhlédnutí inzerátu a s počtem přímo oslovených zájemců.


Vyloučíme neplatiče a problémové nájemníky

Z dostupných databází vyloučíme chronické neplatiče a problémové nájemníky.


Připravíme nájemní smlouvu

Smluvní dokumentaci k pronájmu nemovitosti máme vypracovanou renomovanou advokátní kanceláří, aby byl maximálně chráněn Váš majetek a vyvarovali jste se tak možným nepříjemnostem.

Právní servis

Osobně byt předáme novému nájemníkovi

Po podpisu nájemní smlouvy vyhotovíme předávací protokol a byt fyzicky předáme novému nájemníkovi.


Zajistíme přepis energií na nového vlastníka

Na základě plné moci Vás můžeme zastoupit u přepisu energií na nového nájemníka.


Nebaví Vás otravná komunikace s nájemníky?

Řešení vyúčtování, závad a oprav? Dejte nám Vaši nemovitost do správy. Budeme se o ni starat jako o svoji vlastní s cílem ji maximálně vytěžit.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů

Nebo volejte

phone+420 602 658 929

Váš realitní makléř Jiří Pacák

pacak kontakt

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami