Koupě nemovitosti

Pomůžeme Vám najít nemovitost dle Vašich požadavků. Pravidelně Vás informujeme o novinkách v nabídce.

Co můžete očekávat?

Pomůžeme Vám najít nemovitost dle Vašich požadavků. Pravidelně Vás informujeme o novinkách v nabídce.

Prověříme Vámi vybranou nemovitost

Prohlídku vybrané nemovitosti zajistíme s informovaným makléřem, který Vám podá kompletní informace o nemovitosti a jejím okolí.


Zajistíme financování nemovitosti

Vyřídíme za Vás nejvhodnější a nejvýhodnější financování a pojištění Vaší nemovitosti.


Zabezpečíme právní servis

Právní servis zajistí renomovaná advokátní kancelář, která dohlíží na hladký průběh obchodu. Advokátní kancelář vypracuje smluvní dokumentaci k převodu nemovitosti, zajistí bezpečnou úschovu peněz až po samotné vyplacení kupní ceny. Právní servis neplatíte, je v naší režii.

Právní servis

Poplatky hradíme my

Veškeré poplatky spojené s převodem nemovitosti jsou v naší režii. Od listu vlastnictví, přes vyhotovení kupních a úschovních smluv, návrhu na vklad, kolky, atd.


Zajistíme komunikaci s úřady

Návštěvu a jednání s úřady nechte na nás. Vyřídíme vše potřebné na správě nemovitostí, u výboru společenství vlastníků, na katastrálním i finančním úřadu.


Osobně byt předáme novému vlastníkovi

Po převodu vlastnického práva na katastrálním úřadu vyhotovíme předávací protokol a byt fyzicky předáme novému vlastníkovi.

Předání bytu

Pomůžeme s převod služeb, energií i internetu

Zajistíme na Vás převod energií včetně zapojení internetu. Nemusíte se tak o nic starat.


Vyhotovíme Vám v případě potřeby znalecký posudek k nemovitosti i daňové přiznání.

Do tří měsíců od nabytí vlastnického práva máte povinnost odvést státu daň z nabytí ve výši 4 % z kupní ceny. Vyhotovíme Vám potřebný znalecký posudek k nemovitosti i daňové přiznání. Úhrada daně už je na Vás.


Poptávkový formulář

Hledáte-li nemovitost ke koupi a nemáme takovou v nabídce? Zadejte si zdarma poptávku do naší databáze a my Vám budeme zasílat takové nabídky, které odpovídají Vaším představám o novém bydlení.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů

Nebo volejte

phone+420 602 658 929

Váš realitní makléř Jiří Pacák

pacak kontakt

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami