Odhad tržní ceny nemovitosti

Na základě zkušeností vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.

Co můžete očekávat?

Na základě zkušeností vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti při prodeji

Pro majitele nemovitosti při prodeji vypracujeme odhad tržní ceny zcela zdarma. Správně stanovená prodejní cena je cílem k úspěchu. Přemrštěná cena zpočátku prodeje může ve výsledku uškodit, tak jako můžete zbytečně tratit podstřelenou prodejní cenou.


Odhad tržní ceny nemovitosti pro notáře a právníky

V rámci Olomouckého kraje spolupracujeme s notářskými a právními kancelářemi, pro které vypracováváme odhady nemovitostí pro dědická řízení a vypořádání majetku. Tato služba je zpoplatněná.


Odhady tržní ceny nemovitostí pro veřejnost

V rámci Olomouckého kraje zpracováváme odhady nemovitostí pro širokou veřejnost za různými účely. Tato služba je zpoplatněná.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů

Nebo volejte

phone+420 602 658 929

Váš realitní makléř Jiří Pacák

pacak kontakt

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami