Prodej

Prodej bytu 2+1 s garáží a zahradou v Bystřici pod Hostýnem

Palackého, Bystřice pod Hostýnem - Bystřice pod Hostýnem 2+165 m²
2 890 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji v zastoupení majitelky cihlový byt o dispozici 2+1 s garáží a zahradou. Byt je situován v klidné části v Bystřici pod Hostýnem, ulice Palackého, v těsné blízkosti náměstí. Byt se nachází v cihlovém domě se sedlovou střechou s plechovou krytinou, o dvou podlažích, v objektu se nachází čtyři bytové jednotky. Bytová jednotka určená k prodeji se nachází v 2. NP. Dispozice bytu je 2+1, přičemž obývací pokoj má rozměr 17,5 m2, ložnice má rozměr 14,3 m2, oba pokoje jsou orientované na jih, kuchyň s kuchyňskou linkou má rozměr 10,5 m2, je orientovaná na sever, v kuchyni jsou umístěna krbová kamna, která mají dostatečný výkon pro ohřev kuchyně i obývacího pokoje. Součástí bytu je prostorná rekonstruovaná koupelna s WC o rozměru 5,3 m2. Ve vstupní chodbě je umístěna prostorná vestavěná skříň. K bytu náleží jeden zděný sklep a jeden sklep s dřevěnou ohradou, oba sklepy se nachází v suterénu domu, kde se taktéž nachází dvě sušárny a jedna kolárna s možností pro využití majitele bytu, v suterénu domu se nachází studna s čerpadlem - vhodná pro zalévání zahrady. Byt je vytápěn ústředním topením s elektrickým kotlem, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Velkou výhodou tohoto bytu je garáž, která je na společném pozemku s bytovým domem, což umožní bezproblémové parkování pro majitele bytu a výhodou je taktéž parkování přímo u bytového domu. Majitel bytu bude mít možnost využívat prostornou přilehlou zahradu přiléhající k bytovému domu, která umožňuje pěstitelskou činnost a nabízí výborné podmínky k oddechu a rekreaci. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí bytového domu. Město Bystřice pod Hostýnem nabízí výborné podmínky pro volnočasové aktivy, je napojeno na cyklotrasy a turistické trasy směřující do atraktivní lokality Hostýnských vrhů s centrem na Hostýně. Nabídka toho bytu s přilehlou garáží a zahradou je ojedinělá. Nenechte si ujít příležitost být majitelem takové nemovitosti. Nejvýhodnější financování zajistíme prostřednictvím našeho hypotečního centra. Pro více informací a domluvení prohlídky nás kontaktujte. Doporučujeme.

Specifikace

Užitná plocha65 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoBystřice pod Hostýnem
UlicePalackého
Cena2 890 000 Kč
StavRezervováno
Podkategorie2+1
KategorieByty
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami