Prodej

Prodej bytu 3+1 v Olomouci, ul. Kmochova

Kmochova, Olomouc - Nová Ulice 3+166 m²
Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej bytu v žádané lokalitě v Olomouci na Nové Ulici, ul. Kmochova. Bytový dům je po kompletní vydařené revitalizaci - nová plastová okna, zateplení pláště budovy, nová střecha, stoupačky, 2 nové výtahy, nové vchody i domovní zvonky. Byt právě prošel celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala novou koupelnu, nové WC, položení plovoucí podlahy, instalaci nové kuchyňské linky, nové dveře. Ve dvou největších pokojích jsou renovované parkety. Výhodou bytu je velká lodžie a vzhledem k umístění v 6. podlaží je z ní pěkný výhled do okolí. Součástí prodeje je sklepní kóje. V blízkosti bytu veškerá občanská vybavenost - naproti škola, školka, lékař, obchodní centra, aquapark, Park Malého prince, který ocení především maminky s dětmi. Jelikož v domě bydlí především starousedlíci, jde o klidné a čisté bydlení v docházkové vzdálenosti do centra Olomouce. Doporučujeme prohlídku. Možnost hypotečního úvěru od našeho hypotečního centra.

Specifikace

Užitná plocha66 m²
Energetická náročnost budovyC - Úsporná
MěstoOlomouc
UliceKmochova
Cena4 500 000 Kč
StavZrušeno - klient realizoval sám
Podkategorie3+1
KategorieByty
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 604 220 565

Emailpacak.jiri@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami