Prodej

Prodej chaty v rekreační oblasti Hostýnských vrchů s pěkným pozemkem, část Žopy

Holešov - Žopy Chata70 m²
info v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitelů prostornou rekreační chatu v malebném podhůří Hostýnských vrchů v k.ú. Žopy v dosahu Rusavy a poutního místa Hostýn. Chata se nachází v lese v chatové oblasti Žopy s dobrým příjezdem osobním automobilem po asfaltové , část po zpevněné komunikaci z obce Žopy s možností zaparkování vozidla přímo u chaty s pakovacím místem na vlastním pozemku. Trojpodlažní chata se zděným přízemím a 2 podlažími dřevostavby je umístěna na prostorném pozemku o výměře 453 m2, poskytuje komfortní zázemí pro rekreační vyžití v turistické oblasti Hostýnských vrchů, které jsou protkány turistickými stezkami i cyklostezkami. Po zpevněném chodníku se dostanete přímo k chatě, do níž vstoupíte přes chodbu do obývacího pokoje s prostornou terasou orientovanou na jih, která skýtá nádherné výhledy do okolí a vybízí k posezení a relaxaci. Na obývací pokoj navazuje účelně vybavená kuchyň s plynovým sporákem a mikrovlnnou troubou. Přes chodbu vstoupíte do koupelny s WC. Z obývacího pokoje je přístup do podkroví, kde se nachází 2 oddělené ložnice. V přízemí je umístěna rozlehlá společenská místnost s krbem, která skýtá komfortní zázemí uživatelům chaty pro volnočasové vyžití a rodinná setkávání. Za touto místností se nachází skladovací prostory s vybavením pro údržbu chaty a pozemku. Venkovní zázemí chaty tvoří udírna, venkovní posezení osazené lavicemi a stolem, skladovací prostory na dřevo, před chatou jsou ohrazené vyvýšené zeleninové a bylinkové záhony. Chatová oblast Žopy je velmi dobře dostupná z Holešova, města s bohatou historií i pestrým současným společenským i kulturním životem. Město nabízí veškerou občanskou vybavenost i možnosti relaxace na městském koupališti a ve sportovních centrech, kulturní vyžití na akcích pořádaných na holešovském zámku. Dopravně je tato chatová oblast dobře dostupná z Přerova, Kroměříže i Zlína.

Specifikace

Plocha pozemku453 m²
Užitná plocha70 m²
MěstoHolešov
Cenainfo v RK
StavRezervováno
PodkategorieChata
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami