Prodej

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Tlumačově

Švermova, Tlumačov - Tlumačov Rodinný400 m²
7 190 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji v zastoupení majitelů prostorný dvougenerační rodinný dům se zahradou v Tlumačově, ulice Švermova. Dům se nachází v klidné části obce, v docházkové vzdálenosti do centra obce. Dispozice domu nabízí dva samostatné rodinné domy 5+1 a 2+1. Rodinný dům 5+1 je rozdělen do dvou nadzemních podlaží s podsklepením. Tento dům prošel rekonstrukcí zahrnující osazení nových plastových oken, byly provedeny nové elektrorozvody a rozvody vody, položeny nové podlahy v místnostech. Dům byl připojen na optický kabel. Dispozice domu nabízí dostatek prostoru pro setkávání členů rodiny, ale nabízí také dostatek soukromí. V 1.NP se nachází prostorná kuchyň s novou kuchyňskou linkou, samostatná jídelna propojená s obývacím pokojem a samostatná ložnice, v 1.NP je taktéž vkusně rekonstruovaná koupelna i samostatné WC. V 2.NP se nachází pokoj s lodžií, prostorná ložnice a dětský pokoj. Dům je vytápěn novým kondenzačním kotlem s ohřevem vody, má samostatné měření spotřeby elektřiny a plynu. V dvorním traktu se nachází obytný dům o velikosti 2+1 částečně po rekonstrukci. Vytápění tohoto domu je zajištěno novým kondenzačním kotlem se samostatným měřením spotřeby elektřiny a plynu. Před domem je umístěna parkovací plocha pro 2 osobní vozidla, parkovat je taktéž možno v průjezdu rodinného domu. K rodinným domům přísluší rozlehlá udržovaná zahrada osázená ovocnými stromy i okrasnými dřevinami, která nabízí prostor k odpočinku i pěstitelským účelům. Dále se na pozemku nachází zařízená zahradní chata sloužící k společenským setkáním. Oba domy jsou napojeny na kanalizaci i veřejný vodovod, jsou v dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení. Uspořádání obou domů nabízí samostatné využití pro rodinu majitele a současně možnost pronájmu jednoho rodinného domu. V dosahu obce Tlumačov se nachází veškerá občanská vybavenost. Obec nabízí řadu možností pro zájemce o turistiku, cykloturistiku, relaxaci a koupání na blízkých štěrkopískových jezerech. Obec má dobrou dopravní dostupnost do krajského města Zlín, do Otrokovic, Přerova a Kroměříže ať už za účelem zaměstnání, studia, návštěvy kulturních akcí. Dálnice je vzdálena od města cca 5 km. S financováním nákupu bytu vám poskytne informační servis náš finanční poradce. Jedná se o skvělou investiční příležitost, jak vyřešit vlastní bydlení a současně si zajistit trvalý příjem z pronájmu. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Plocha pozemku1.071 m²
Užitná plocha400 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoTlumačov
UliceŠvermova
Cena7 190 000 Kč
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami