Prodej

Prodej komerčního pozemku pro výstavbu bytového domu Přerově, ul. Olomoucká 753 m2

Olomoucká, Přerov - Přerov II-Předmostí Komerční
1 350 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji lukrativní pozemek pro výstavbu rodinného domu, dvojdomu, bytového domu či garáží v Přerově - Předmostí, ulice Olomoucká. Tento krásný pozemek má optimální rozměry cca 23,5 x 32 m. Dle územního plánu je pozemek v plochách pro bydlení kombinované. Zastavitelnosti 70%. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Na pozemku je zavedena elektřina. Tato parcela je situována v mírně sklonitém terénu. Pozemek můžete užívat i jako zahradu. Na pozemku jsou ovocné stromy a kolna ke skladování. Jedná se o atraktivní lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností, blízko nájezdu na dálnici D1 !!!. Nenechte si uniknout toto jedinečnou příležitost koupě pozemku s širokými možnosti využití! Nabízíme využití hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Specifikace

Plocha pozemku753 m²
MěstoPřerov
UliceOlomoucká
Cena1 350 000 Kč
PodkategorieKomerční
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami