Prodej

Prodej krásné zahrady o výměře 790 m2 v Přerově, místní část Čekyně

Přerov - Přerov VII-Čekyně Zahrada
1 190 000 Kč

Popis nemovitosti

Pokud chcete mít klid, soukromí, relax, blízkost přírody a zároveň dostupnou občanskou vybavenost, pak je tento jedinečný pozemek pro Vás jasnou volbou! Nabízíme exkluzivně k prodeji, nádherný pozemek pro výstavbu rekreačního objektu. Pozemek je udržovaný, slunný s krásným výhledem do okolní přírody. Pozemek má optimální obdélníkový tvar s rozměry cca 24 x 33 m. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Tato parcela je situována v okrajové zastavěné části Čekyně v mírně sklonitém terénu. Pozemek je dle platného územního plánu obce v plochách pro výstavbu staveb pro rodinnou rekreaci. Stavba může mít charakter rodinného domu, takovýto dům se již staví v přímém sousedství. Vodovod, kanalizace, plyn a elektro jsou ve vzdálenosti cca 40 m od pozemku. Jedná se o lukrativní lokalitu v blízkosti přírody s dobrou dopravní dostupností do Přerova i Olomouce. Nenechte si uniknout toto jedinečnou příležitost!

Specifikace

Plocha pozemku790 m²
MěstoPřerov
Cena1 190 000 Kč
PodkategorieZahrada
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami