Prodej

Prodej lukrativního pozemku určeného k výstavbě domu v Grygově

Grygov Bydlení
4 434 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitele výjimečný pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Grygově. Pozemek má optimální obdélníkový tvar (80 x 20m) a nachází se na okraji nedávno zbudovaného satelitu rodinných domků. Moderní vilová čtvrť bude v budoucnu pokračovat druhou etapou. Máte tedy jedinečnou příležitost koupit poslední pozemek první etapy. Na pozemku je vyveden zdroj elektrické energie, vodovodní řád, plyn a kanalizace jsou pod novou asfaltovou obecní komunikací před pozemkem. Vzhledem k výměře je pozemek vhodný pro výstavbu nadstandardního rodinného bydlení nebo pro výstavbu dvojdomku. Celková výměra je 1.753 m2. Na pozemek navezena kvalitní hlína pro možné terénní úpravy. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností. Doporučujeme prohlídku tohoto krásného pozemku v klidné části Grygova s výbornou dostupností do Olomouce.

Specifikace

Plocha pozemku1.753 m²
MěstoGrygov
Cena4 434 000 Kč
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami