Prodej

Prodej nádherného pozemku 3.018 m2 v České Třebové

Česká Třebová Zahrada
990 000 Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradní zastoupení majitele nabízíme rozlehlý pozemek s impozantním výhledem o celkové výměře 3.018 m2. Tento jedinečný pozemek je situován v zahrádkářské a chatové osadě Sahara, pod Kozlovickým kopcem. Pozemek je vedený jako zahrada. Dle územního plánu je pozemek v plochách smíšených. Na pozemku lze postavit mobilní stavbu do 25 m2. V případě výstavby chaty s pevnými základy je nutná konzultace se stavebním úřadem. Na pozemku se nachází nově vybudovaná vrtaná studna a nová přípojka elektro. Přístup zajištěn ze zpevněné veřejné komunikace. Pozemek je z části zatravněn a z části tvoří les. Jedná se o vyhledávanou rekreační lokalitu, s dobrou dopravní dostupností a širokými možnostmi využití. Pro více informací nás kontaktujte. Doporučujeme.

Specifikace

Plocha pozemku3.018 m²
MěstoČeská Třebová
Cena990 000 Kč
PodkategorieZahrada
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami