Prodej

Prodej pěkného a prostorného domu v Olomouci, ul. Keplerova s garáží a zastřešenými parkovacími stáními

Keplerova, Olomouc - Holice Rodinný140 m²
Rezervováno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji s výhradním zastoupením majitele prodej částečně rekonstruovaného domu v Olomouci, části Holice, ul. Keplerova. Dům je situován v řadové zástavbě oblíbené části města. Je napojen na veřejnou kanalizaci, zdroj elektrické energie a vodovodní řád, přípojka plynu před domem. Dům prošel po dobu své životnosti několika dílčími rekonstrukcemi, kdy tou poslední byla rekonstrukce přízemí, které tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s výstupem na terasu s posezením a prostorná koupelna. V patře 3 pokoje, WC a terasa se vstupem na voliéru s papoušky. V devadesátých letech pak proběhla rozsáhlejší rekonstrukce, kdy byla přistavena větší část domu, vyměněny rozvody, apod. Příjezd do domu automobilem ze zadní strany. Pod přístřeškem možnost parkování dvou vozů, popř. můžete využít navazující garáž s technickou místností. Doporučujeme prohlídku tohoto pěkného domu.

Specifikace

Plocha pozemku273 m²
Užitná plocha140 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoOlomouc
UliceKeplerova
Cena5 900 000 Kč
StavRezervováno
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami