Prodej

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu ve Střeni, 1322m2

Střeň - Střeň Bydlení
5 500 000 Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme možnost koupě pozemku určeného k výstavbě rodinného domu ve Střeni blízko Olomouce s celkovou výměrou 1322m2. Velkou výhodou pozemku je přístupnost a možnost zastavění ze dvou stran. V zadní části s výměrou 868m2 je pozemek přístupný po zpevněné komunikaci, voda a elektřina u pozemku, kanalizace v dosahu. Jde o klidnou čistou koncovou lokalitu s pěkným výhledem. Pozemek je rovinatý, oplocený, zatravněný s ovocnými stromy. V přední části pozemku s výměrou 454m2 se nachází rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 3+1 s kompletním sociálním zázemím, který je také předmětem prodeje a součástí kupní ceny. Zaparkovat můžete v garáži nebo pod krytým přístřeškem, ve dvoře k dispozici dílna a sklady. Dům je řadový krajní, zděný, se dvěma nadzemními podlažími a prostornou půdou, která nabízí možnost přebudování na další bytovou jednotku. V okolí veškerá občanská vybavenost. Klidná lokalita s výbornou dostupností do Olomouce. Nemovitost je volná, bez zástav a věcných břemen, připravena pro nového majitele. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Plocha pozemku1.322 m²
MěstoStřeň
Cena5 500 000 Kč
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Videoprohlídka

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami