Prodej

Prodej rekreačního pozemku 443 m2 v Kožušanech

Kožušany-Tážaly - Kožušany Bydlení
Prodáno

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek po výstavbu rekreační chaty v Kožušanech. Pozemek má optimální obdélníkový tvar a výměru 443 m2 (rozměry cca 15 m x 30 m). Pozemek je situován v chatové oblasti (zahrádkářská kolonie) částečně v rovinném a částečně v mírně svažitém terénu. V okolí je krásná příroda, zároveň dobrá dostupnost občanské vybavenosti. Elektřina je na pozemku. Možnost vybudovat studnu. Přístup je zajištěn ze dvou stran z veřejných komunikací. Dle platného územního plánu je nabízený pozemek v plochách individuální rekreace. Částečné oplocení. Široké možnosti využití k odpočinku, chataření, zahradničení. Jedná se o výhodnou investici. Pro více informací nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku443 m²
MěstoKožušany-Tážaly
Cena490 000 Kč
StavProdáno / Pronajato
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami