Prodej

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v lázeňské obci Skalka

Skalka - Skalka Rodinný219 m²
1 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, který je vhodný k přestavbě dle vkusu nového majitele a nabízí široké možnosti využití. Dům je řadový koncový, zděný smíšený, nepodsklepený se dvěma nadzemními podlažími a bohatě dimenzovaným půdním prostorem. Pozemek o výměře 694 m2 má pravidelný obdélníkový tvar. Zahrada má i zadní přístup. Rodinný dům byl vystavěn v roce 1924. Dům je aktuálně dispozičně řešen jako 4+1 s možnostmi rozšíření. Uzavřený dvůr poskytuje dostatek soukromí. Nespornou výhodou domu je umístění v klidné části lázeňské obce Skalka v blízkosti nájezdu na dálnici D46. Jistě také oceníte zpevněnou parkovací plochu před domem. Dům je napojen na zdroj elektrické energie, plyn, obecní vodu i kanalizaci. Na pozemku se nachází i studna. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Plocha pozemku694 m²
Užitná plocha219 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoSkalka
Cena1 990 000 Kč
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami