Prodej

Prodej rodinného domu se zahradou ve Chvalčově

U Vesničky, Chvalčov - Chvalčov Rodinný175 m²
3 310 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji v zastoupení majitele rodinný domek v obci Chvalčov. Obec se nachází v podhůří Hostýnských vrchů ve vyhledávané lokalitě, která poskytuje řadu možností pro volnočasové aktivity po celý rok. Obec Chvalčov má dobrou dopravní dostupnost, leží v bezprostřední blízkosti Bystřice pod Hostýnem s dobrým dopravním napojením na Přerov, Kroměříž, Hranice na Moravě a na krajské město Zlín. Chvalčov a blízké město Bystřice pod Hostýnem (vzdálené cca 2 km) nabízí dobrou občanskou vybavenost pro oblast školství, zaměstnanosti, zdravotního zajištění, s odpovídající obchodní sítí a poskytování služeb, s možností kulturního i sportovního vyžití. Pozemek, na němž se nachází RD, má výměru 556 m2, z toho samostatná zahrada má výměru 381 m2, zastavěná plocha činí 175 m2. Rodinný dům má členitý půdorys, základ RD tvoří kuchyň, na kterou navazují dva neprůchozí pokoje - prostorný obývací pokoj a samostatná ložnice. Všechny pokoje jsou orientovány na jihozápadní stranu. Součástí RD je samostatná místnost s krbovými kamny, koupelna, WC, spižírna a prostorný sklep. K domu přiléhá prostorná dřevěná pergola. K domu patří zařízená dílna, kterou je možno přetvořit na garáž, velký úložný prostor poskytuje druhá dílna a sklad na dříví. RD je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci , do domu je přivedena plynová přípojka až do prostoru kotelny , s možností připojení plynového kotle, dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Na zahradě se nachází také malá kůlna a udírna. K domu přiléhá zahrada s ovocnými stromy s upravenou plochou pro odpočinek, část zahrady skýtá dostatečný prostor pro pěstování zeleniny. Pro více informací a domluvení prohlídky nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku556 m²
Užitná plocha175 m²
Energetická náročnost budovyE - Nehospodárná
MěstoChvalčov
UliceU Vesničky
Cena3 310 000 Kč
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami