Prodej rodinného domu v Čelechovicích na Hané - Studenci
Popis nemovitosti
Nabízíme k prodeji, s výhradním zastoupení majitele, rodinný dům v klidné části obce Čelechovice na Hané, místní část Studenec, okres Prostějov. Ze Studence jste do 10 minut jízdy autem v Olomouci i Prostějově. Současná dispozice domu je 3+1 + garáž. Dům je přízemní a je vytápěn plynovým kotlem. Je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektro, vodovod, kanalizace). Přístup na pozemek zajišťuje dostatečně široký průjezd, který umožňuje průjezd menších i větších vozidel. K domu náleží i dostatečně velká zahrada s altánkem. Před 4 lety byla provedena rekonstrukce v rozsahu: nová střecha vč. trámů, nové topení, nová kuchyně vč. elektroinstalace. Dům je možno rekonstruovat s využitím státního dotačního programu „Oprav dům po babičce“ s příspěvkem až 1.000.000,- Kč. Nejvýhodnější financování zajistíme prostřednictvím našeho hypotečního centra. Doporučujeme!
Specifikace
Plocha pozemku | 500 m² |
Užitná plocha | 91 m² |
Město | Čelechovice na Hané |
Cena | 3 500 000 Kč |
Stav | Rezervováno |
Podkategorie | Rodinný |
Kategorie | Domy |
Typ | Prodej |
Máte zájem o nemovitost?
Kontaktujte nás
Ing. Jiří Pacák
realitní makléř

Podobné nabídky
Prodej rodinného domu s průjezdem a zahradou o výměře 434m2 ve Velkém Týnci, ul. Ke Vsisku
Ke Vsisku, Velký Týnec - Velký Týnec
Prodej luxusního bytu v rodinném domu o dispozici 3+kk s celkovou výměrou 107 m2, se zahradou a sklepy v Přerově, ul. 1. května
1. května, Přerov - Přerov II-Předmostí
Prodej rodinného domu v Libině
Libina - Libina
Prodej nádherné zánovní novostavby rodinného domu v Bohuňovicích
Trusovická, Bohuňovice - Bohuňovice
Recenze našich klientů
Denisa Mensikova
Recenze na Pacák Reality – skvělá zkušenost S realitní kanceláří Pacák Reality, konkrétně s paní Hartmanovou, mám výbornou zkušenost. Pomohla mi s pronájmem bytu v Olomouci a celý proces proběhl rychle, profesionálně a bez jakýchkoliv komplikací. Oceňuji maximální vstřícnost, ochotu a férový přístup. Paní Hartmanová byla vždy k dispozici, ochotně odpovídala na všechny dotazy a zajistila hladký průběh celého pronájmu. Pokud hledáte spolehlivou realitní kancelář, rozhodně doporučuji!
Kay
Měla jsem to štěstí jednat s paní Hartmanovou ohledně pronájmu bytu. Mohu jedině doporučit, jelikož se mi byla poskytnuta komplexní a kvalitní péče s výborným přístupem k zákazníkovi. Opravdu vřele doporučuji a děkuji za nadstandardní poradenství ohledně realitního trhu.
Kristýna Pořízková
Maximální spokojenost při koupi nemovitosti. O všem jsme jednali především s paní Hartmanovou, oceňuji absolutní profesionalitu, rychlost, jednání i úroveň komunikace. Mile ráda doporučuji.
Iva Kráčmarová
Máme velmi dobré zkušenosti s realitní kanceláří PACÁK REALITY s.r.o., zejména s pronájmy bytů. Zatím nám vždy sehnali v krátké době spolehlivého nájemníka a se všemi službami, které nabízí, jsme byli maximálně spokojení. Děkujeme všem za profesionální přístup a můžeme vás skutečně jen DOPORUČIT. Kráčmarovi, Olomouc
Vojtěch Adamec
Prostřednictvím realitního makléře Ing. Pěchy, RK Pacák Reality Olomouc, jsem prodával nemovitost, se službami a hlavně profesionálním jednáním makléře jsem byl velice spokojen.