Prodej

Prodej rodinného domu v Přerově - Kozlovicích

Přerov - Přerov IV-Kozlovice Rodinný120 m²
Prodáno

Popis nemovitosti

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v Přerově - Kozlovicích, ulice Grymovská. Celková výměra pozemku je 540 m2. V domě jsou dvě bytové jednotky (2+1 a 2+1) se samostatnými vchody. Dům je vhodný k rekonstrukci dle vkusu a potřeb nového majitele. V místě je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě, dům byl napojen na elektrickou síť a plyn (aktuálně odpojeno), vodovod a kanalizace před domem, voda je získávána z vlastní studny. Obrovskou výhodou je dostatečně široký průjezd na dvůr. Ve dvoře je dílna a další hospodářské stavby. Uzavřený dvůr poskytuje dostatek soukromí. Veškeré občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Nabízíme využití hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra. Pro více informací a domluvení prohlídky nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku540 m²
Užitná plocha120 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoPřerov
Cena1 690 000 Kč
StavProdáno / Pronajato
PodkategorieRodinný
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami