Prodej

Prodej chaty v Přerově, místní část Újezdec

Hlavní, Přerov - Přerov VI-Újezdec Chata80 m²
1 390 000 Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný dům s možností využití jako víkendového bydlení v Přerově, místní část Újezdec, ulice Hlavní. Dům je dispozičně řešen jako 1+1 s kompletním sociálním zázemím s možností rozšíření. Dům je řadový vnitřní, zděný smíšený, přízemní, nepodsklepený. Za domem uzavřený dvůr s technickými místnosti a navazující zahrádka poskytující dostatek soukromí. V okolí veškerá občanská vybavenost. Klidná lokalita s výbornou dostupností do Přerova. Parkování před domem. Dům je napojen na zdroj elektrické energie, plyn, vodovod i kanalizaci. Dům je volný, bez zástav a věcných břemen, připravený k okamžitému nastěhování. Doporučujeme prohlídku tohoto menšího domu s velkým potenciálem.

Specifikace

Plocha pozemku153 m²
Užitná plocha80 m²
MěstoPřerov
UliceHlavní
Cena1 390 000 Kč
StavRezervováno
PodkategorieChata
KategorieDomy
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami