Prodej

Prodej skladovacího prostoru s přípravou na zbudování kanceláří v patře v průmyslové zóně v Bludově

8. května, Bludov - Bludov Sklady485 m²
5 250 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitele skladovací budovu v Bludově. Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nabídne 3 skladovací prostory s výměrou 250m2, 125m2 a 62m2, na které navazuje sociální zařízení s WC a sprchovým koutem, kotelna a sklad paliva. Do skladovacích hal garážová vrata. Vytápění zajišťují teplovzdušné Sahary s ovládáním na dálku prostřednictvím plně automatické kotelny na ELTO. Osvětlení skladové haly výbojkami, nejhospodárnější řešení. Do druhého nadzemního podlaží bylo zbudováno schodiště. Je určeno pro vybudování zázemí společnosti (kanceláře nebo showroom) s výměrou dalších 310m2. Ve 2.NP terasa. Objekt je napojen na zdroj elektrické energie, užitková voda ze studny, odpady svedeny do plastové jímky. Objekt má zastavěnou plochu 555m2 + pozemek kolem budovy 503m2 + podíl 1/4 na pozemku s výměrou 298m2 na příjezdové cestě, právní přístup k pozemku zajištěn. Pro nakládku zboží oceníte přístřešek a dostatek parkovacích stání. Pro více informací nás kontaktujte. Poskytneme potřebnou dokumentaci, která usnadní Vaše rozhodování. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Plocha pozemku1.132 m²
Užitná plocha485 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoBludov
Ulice8. května
Cena5 250 000 Kč
PodkategorieSklady
KategorieKomerční
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami