Prodej

Prodej stavebního pozemku 1.229 m2 v Dluhonicích, ul. K Rokytnici

K Rokytnici, Přerov - Přerov V-Dluhonice Bydlení
Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji, ve výhradním zastoupení majitelů, stavební pozemek pro výstavbu řadového rodinného domu s obrovským potenciálem! Pozemek se nachází v Dluhonicích, ulice K Rokytnici v rovinném terénu mezi rodinnými domy. Výměra pozemku je krásných 1.229 m2. Pozemek má obdélníkový tvar o rozměrech cca 9,30 m X 132 m. Na konci zahrady je plánovaná nová obecni cesta, je již zpracovaná územní studie. Po vybudování cesty na obecním pozemku tak budete mít zadní přístup a v této zadní části zahrady bude možná další výstavba! A to se vyplatí! V místě možnost napojení na veškeré inženýrské sítě, přístup je zajištěn ze zpevněné veřejné komunikace. Pozemek má vjezd, nachází se na něm garáž, pergola, zpevněné plochy, zemní sklep, kolna, okrasné dřeviny a ovocné stromy. Máte tak jedinečnou možnost koupě lukrativního stavebního pozemku, kterých je v dnešní době jako šafránu a jistě uchová svou hodnotu. Nabízíme využití hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra. Pro více informací nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku1.229 m²
MěstoPřerov
UliceK Rokytnici
Cena1 150 000 Kč
StavZrušeno - klient vypověděl ZS
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami