Prodej

Prodej stavebního pozemku ve Vlkoši u Přerova

Kyselovská, Vlkoš - Vlkoš Bydlení
1 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitelky stavební pozemek v obci Vlkoš, okres Přerov. Pozemek má celkovou výměru 994m2 a skládá se ze dvou parcel, kdy každá má svůj vlastní přístup z komunikace. Na parcele přiléhající ke komunikaci stojí stávající RD. V zadní části pozemku se nachází parcela o výměře 601m2 s možností využití pro výstavbu dalšího RD. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Dům je napojen na zdroj elektrické energie, vodovod, kanalizaci. Obec Vlkoš má dobré dopravní napojení na Přerov a dobrou dopravní dostupnost do Kroměříže. Dálnice D2 cca 5km od obce. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte. Nabízíme využití nejvýhodnějšího hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Specifikace

Plocha pozemku994 m²
MěstoVlkoš
UliceKyselovská
Cena1 990 000 Kč
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami