Prodej

Prodej zahrady 1.046 m2 ve Veselíčku, místní část Tupec

Veselíčko - Tupec Zahrada
490 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji, ve výhradním zastoupení majitele, krásnou rozsáhlou zahradu ve Veselíčku, místní část Tupec. Plocha pozemku je 1.046 m2 s optimálním obdélníkovým tvarem o rozměrech cca 14,5 x 72 m. Zahrada je situována v mírně sklonitém terénu se svahovou orientací na jihovýchod s nádherným výhledem do okolní přírody a na Helfštýn. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Pozemek je dle patného územního plánu obce v plochách soukromé a vyhrazené zeleně s přípustným využitím pro rodinnou rekreaci. Pozemek tak nabízí široké možnosti využití: zahrada, sad, relax, chataření, rekreace. Aktuálně lze na pozemek umístit mobilní stavbu, je možnost požádat o změnu územního plánu, poté by bylo možné postavit stavbu trvalou. Je požádáno o zřízení elektro přípojky. Je již postaven základ plotu ze ztraceného bednění, vznikají tak tři úrovně kaskádovitých teras s vjezdem. Jedná se o lukrativní lokalitu v blízkosti přírody s dobrou dopravní dostupností. Nenechte si uniknout toto jedinečnou příležitost velmi zajímavé investice!

Specifikace

Plocha pozemku1.046 m²
MěstoVeselíčko
Cena490 000 Kč
PodkategorieZahrada
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami