Prodej

Prodej zahrady v Radvanicích, výměra 1.988 m2

Radvanice - Radvanice Zahrada
790 000 Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek po výstavbu celoročně uživatelné chaty v Radvanicích. Chata může mít charakter menšího rodinného domu. Pozemek má optimální obdélníkový tvar a výměru velkorysých 1.988 m2 (rozměry cca 17 m x 117 m). Pozemek je situován v chatové oblasti Na Skalách v mírně sklonitém terénu s nádherným výhledem. V okolí je krásná příroda, zároveň dobrá dostupnost občanské vybavenosti. Na pozemku je možnost napojení na elektrickou síť, možnost vybudovat studnu. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Dle platného územního plánu obce Radvanice je celý nabízený pozemek v plochách pro výstavbu rekreačních objektů. S ohledem na rozsah pozemku je možné postavit chaty dvě. Na pozemku se nachází sklep. Pozemek může být užíván jako zahrada. Nabízíme využití hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra. Pro více informací nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku1.988 m²
MěstoRadvanice
Cena790 000 Kč
PodkategorieZahrada
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami