Prodej

Prodej zajímavého pozemku 505 m2 v Kroměříži - Postoupkách

Kroměříž - Postoupky Bydlení
Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitelky pozemek v Kroměříži - Postoupkách. Pozemek má celkovou výměru 505 m2 a je na něm možná výstavba rodinného domu. Pozemek má dobrý přístup z komunikace. Velkou výhodou pozemku vzhledem k okolní zástavbě a tvaru pozemku je jeho vhodnost pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Obec Postoupky leží v bezprostřední blízkosti Kroměříže s dobrou dopravní obslužností jak autobusovou, tak vlakovou dopravou, dálnice D1 cca 3km od obce. Díky své poloze mají Postoupky velmi dobrou dostupnost do Kroměříže, Zlína, Přerova, Brna. Potenciálním zájemcům se nabízí koupě zajímavého pozemku v klidné lokalitě, přiměřené velikosti v těsné blízkosti Kroměříže. Pro více informací volejte. Nabízíme využití nejvýhodnějšího hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Specifikace

Plocha pozemku505 m²
MěstoKroměříž
Cena1 250 000 Kč
StavProdáno / Pronajato
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami