Prodej

Prodej zajímavého pozemku o výměře 1077 m2 v Dubě nad Moravou – Bolelouc

Dub nad Moravou - Bolelouc Bydlení
2 890 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitelů pozemek v klidné lokalitě obce Dub nad Moravou-Bolelouc. Pozemek má celkovou výměru 1077 m2 a je na něm možná výstavba rodinného domu. Pozemek má dobrý přístup z komunikace, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, na pozemku se nachází studna. Velkou výhodou pozemku vzhledem k okolní zástavbě a tvaru pozemku je jeho vhodnost pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Obec Dub nad Moravou – Bolelouc má optimální dopravní dostupnost do krajského města Olomouce (12 km), Prostějova (15 km) a Přerova (17 km), s dobrou dopravní obslužností autobusovou dopravou, dálnice od obce vzdálena 9 km. Potenciálním zájemcům se nabízí koupě zajímavého pozemku v klidné lokalitě, přiměřené velikosti s dobrou dostupností za zaměstnáním, studiem, kulturními i sportovními akcemi v blízkém krajském městě Olomouci i taktéž v okresních městech Přerov a Prostějov. Regionem prochází cyklostezka Olomouc-Kroměříž s pokračováním na Baťův kanál až do Hodonína, bezprostřední okolí obce nabízí dostatek možností na relaxaci, turistiku, rybolov. Pro více informací volejte. Nabízíme využití nejvýhodnějšího hypotečního úvěru prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Specifikace

Plocha pozemku1.077 m²
MěstoDub nad Moravou
Cena2 890 000 Kč
PodkategorieBydlení
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 718 549

Emailpecha.kv@seznam.cz

Ing. Květoslav Pěcha

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami