Prodej

Prodej zemědělských pozemků v Horních Těšicích

Horní Těšice - Horní Těšice Pole
1 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi, ve výhradním zastoupení vlastníků, zemědělské pozemky v katastrálním území Horní Těšice, okres Přerov. Pozemky jsou situovány v blízkosti obce. Jedná se o 100% podíl na pozemcích o celkové výměře 39.088 m2. Parcelní čísla 388, 460/2, 495, 539, 586, 605, 625, 637, 696/7, 697/6, 698/1, 698/13, 700/4, 702/10. Pozemky jsou pronajaty zemědělskému družstvu. Zemědělské pozemky jsou prověřená a bezpečná investice. Růst ceny pozemků se stabilně poráží inflaci a představuje tak ochranu investic i v nejisté době. Tržní cena půdy každým rokem roste a proto patří do každého správně diverzifikovaného portfolia. Pro více informací nás kontaktujte.

Specifikace

Plocha pozemku39.088 m²
MěstoHorní Těšice
Cena1 490 000 Kč
PodkategoriePole
KategoriePozemky
TypProdej

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 602 658 929

Emailpacak@pacakreality.cz

Ing. Jiří Pacák

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami