Pronájem bytu 1+kk, 33 m2 v Olomouci, Šantova ul.
Popis nemovitosti
Nabízíme pronájem nového pěkného bytu 1+kk s balkonem a klimatizací v žádané lokalitě v Olomouci na ulici Šantova. Byt o velikosti 28 m2 se nachází ve 3.patře nového bytového domu s výtahem. Balkon má 5 m2 a je situován do klidné části vnitrobloku. Orientace bytu na východ. V blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost a zároveň dostatek klidu a zeleně. Byt je volný a budete jeho první uživatelé. Pronajímá se částečně zařízený: kuchyňská linka, indukce, digestoř. V letních horkých dnech jistě oceníte vlastní klimatizaci. V bytě je krásná koupelna se sprchovým koutem. Podlahové vytápění. Nájemné činí 10.900Kč měsíčně + zálohy na služby 1.400Kč (dálkové vytápění, studená + teplá voda, úklid, osvětlení spol.prostor ). Součástí nájmu je také internet. Elektřina (700Kč) se bude přepisovat na nájemníka. Vratná kauce 20.000Kč. Provize RK jeden nájem. U zájemců prověřujeme exekuce. Vhodné na dlouhodobý pronájem. Majitel nabízí možnost pronájmu i parkovacího stání.
Specifikace
Užitná plocha | 33 m² |
Energetická náročnost budovy | B - Velmi úsporná |
Město | Olomouc |
Ulice | Šantova |
Cena | 10 900 Kč za měsíc |
Stav | Prodáno / Pronajato |
Podkategorie | 1+kk |
Kategorie | Byty |
Typ | Pronájem |
Máte zájem o nemovitost?
Kontaktujte nás
+420 602 658 929
pacak@pacakreality.cz
Ing. Jiří Pacák
realitní makléř

Podobné nabídky
Pronájem pěkného zrekonstruovaného bytu 3+1 s prostornou lodžií v Olomouci, ul. Na Letné
Na Letné, Olomouc - Lazce
Prodej rekonstruovaného bytu 2+1 v Lutíně, ul. Na Sídlišti
Na Sídlišti, Lutín - Lutín
Prodej rekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií, 64 m2, v Napajedlích, ul. Nábřeží
Nábřeží, Napajedla - Napajedla
Prodej bytu 2+1 v Olomouci, ul. tř. Míru
tř. Míru, Olomouc - Neředín
Zakládáme si na
férovém jednání
Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.
S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.
Richard Krč, Prostějov
So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.
Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc
Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!
Miroslav Habáň, Olomouc