Pronájem

Pronájem luxusního bytu 4+kk v Olomouci, ul. Lazecká s garáží a terasou

Lazecká, Olomouc - Lazce 4+kk226 m²
Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu luxusní byt o dispozici 4+kk s celkovou užitnou plochou 226m2 (podlahová plocha 145 m2 + terasa 55 m2 + sklep) s garáží v žádané části města Olomouce, ul. Lazecká. Byt se nachází ve třetím patře zděného domu s krásným výhledem ze zastřešené terasy na historické věžičky města Olomouce. Nadstandardní, prostorný, prosluněný, moderní byt, který je velice dobře dispozičně a prakticky řešen. Bytová jednotka nabízí velmi komfortní bydlení i pro náročnou klientelu. Pronajímá se zařízené dle foto. Kvalitní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, praktické vestavěné skříně, zabezpečovací systém, podlahové vytápění, klimatizace, pračka, sušička, nábytek na míru atd. Velkou výhodou pohodlné parkování v garáži v suterénu domu, která je v ceně nájmu. Další parkování možné v uzavřeném dvoře. K bytu náleží velký sklep v suterénu. K dispozici kočárkárna. Orientace místností na západ a východ. Rezidenční čtvrť s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti do centra města. Byt je volný, vymalovaný a připravený k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

Specifikace

Užitná plocha226 m²
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
MěstoOlomouc
UliceLazecká
Cena26 000 Kč za měsíc
StavProdáno / Pronajato
Podkategorie4+kk
KategorieByty
TypPronájem

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte nás


telefon+420 775 684 004

Emailhartmanova@pacakreality.cz

Bc. Zuzana Hartmanová

realitní makléř

arrow
Ing. Jiří Pacák

Zakládáme si na
férovém jednání

Profesionalita, slušnost, poctivost. Našich klientů si vážíme a proto s námi dlouhodobě spolupracují.

S Vaší prací jsem byl velice spokojený, kdy jednání, kontakt s Vámi a následné jednání s kupci probíhalo velice korektně a na profesionální úrovni. Brzo se domluvíme na další spolupráci.

Richard Krč, Prostějov

So službami Ing. Pacáka sme nado všetko spokojní. Potrebovali sme predať byt 2+1 v Olomouci relatívne v krátkom čase, lebo nás čakalo sťahovanie do domu v blízkosti Prahy. Oslovili sme p. Pacáka a vďaka mu už máme starosti s olomouckým bytom vyriešené. Počas necelého mesiaca, kedy sme absolvovali niekoľko návštev záujemcov sa mu podarilo nájsť toho skutočného kupujúceho - a ostatné už bolo len formalitou. Vyzdvihol by som profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra p. Pacáka a výbornú komunikáciu s ním počas celej doby spolupráce. Môžem len doporučiť ďalším klientom.

Ladislav a Kristina Gaálovi, Olomouc

Vlastnil jsem byt v obci Huzová u Šternberka. Jelikož zkušenosti s nájemníky byly otřesné, rozhodl jsem se byt prodat. Obrátil jsem se na realitní kancelář PACÁK REALITY. Od prvního setkání s panem inženýrem mi bylo jasné, že se jedná o profesionála na svém místě. Nejenže mi dobře poradil, ale byl milý, přívětivý a hlavně – na smluvenou dobu byl dochvilný, což v dnešní uspěchané době je docela vzácnost. Po krátké době našel zájemce o byt, vyřídil vše potřebné a nakonec jsme se potkali u něho v kanceláři, podepsali smlouvu a mě spadl kámen ze srdce-o starost méně!! Přeji vaší společnosti vše jen dobré a hlavně – více takových lidí, kteří jí dělají čest a šíří dobrý zvuk v okolí !!!

Miroslav Habáň, Olomouc

22 let

zkušeností na trhu
s financemi

+100

prodaných
nemovitostí

8 let

zkušeností na trhu
s realitami